O nás

V JT autoservisu v Prostějově nabízíme už řadu let kvalitní služby řidičům z celého Olomouckého kraje. Kompletní opravy nabízíme majitelům všech značek i typů osobních aut, ale i řidičům dodávek a nákladních aut do 8 tun. Umíme zařídit, abyste se po drobné nehodě nebo poruše Vašeho vozu mohli co nejdřív vrátit do normálního provozu a Vaše auto dostaneme do stejné kondice, ve které bylo, když jste si ho pořídili. Tým naší společnosti má v oboru dlouholeté zkušenosti a dokáže Vám tak zaručit perfektní kvalitu práce, ať už za námi přijedete s jakýmkoli problémem. Je pro nás zásadní věnovat při své práci pozornost každému detailu a postarat se o to, abyste od nás dostali služby přesně podle svých představ, ať už jste profesionální řidič, nebo svůj vůz používáte jen pro své soukromé potřeby. Zkuste se za námi zastavit nebo nám zavolejte a vyptejte se na detaily ohledně našich služeb – uděláme maximum pro to, abychom Vám při své práci maximálně vyšli vstříc.

Co konkrétně Vám náš autoservis dovede nabídnout?

  • Naši klienti od nás dostanou kompletní servis osobních i nákladních vozidel. Umíme se postarat o jakoukoli nečekanou poruchu a zajistit, aby se Vám s Vaším vozem znovu jezdilo stejně dobře jako dřív. V rámci našeho servisu nabízíme kompletní mechanické práce, lakování i drobné servisní služby – včetně výměny kapalin, plnění klimatizací a dalších.
  • Zajišťujeme kompletní přípravu na STK a měření emisí i jejich provedení. Postaráme se, abyste technickou kontrolou prošli bez obtíží, a pečlivě pro Vás zkontrolujeme stav Vašeho vozu: od povinné výbavy, přes stav pneumatik až po těsnost motoru. Jakoukoli závadu, kterou během kontroly odhalíme, okamžitě sami i odstraníme. A pokud budete mít zájem, sami pro Vás STK zařídíme a přivezeme Vám auto s platnou STK.
  • Staráme se také o kompletní karosářské práce pro osobní i nákladní auta. Většinou jde o servis po drobných i závažnějších autonehodách, během kterého karoserie rovnáme, vyměňujeme poškozené části a lakujeme nerovnosti a škrábance.
  • Důležitou součástí naší nabídky jsou ikompletní služby pneuservisu. Přímo na skladě máme pro řidiče širokou nabídku pneu všech velikostí, takže si u nás před novou sezónou vybere takřka každý. Ve velmi rychlém termínu pro Vás pneumatiky dovedeme vyměnit a v případě drobnějších defektů se postaráme o jejich opravu. V rámci našeho pneuservisu zajistíme také vyvážení geometrie Vašeho vozu.

Další služby JT autoservisu:

  • diagnostika vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, Seat, Opel, Citroen a Peugeot
  • výměna autoskel
  • prodej náhradních dílů
  • montáže tažných zařízení, alarmu, centrálního zamykání
  • nástřiky podvozků a dutin vozu

V JT autoservisu jsme tu pro své klienty neustále k dispozici s rychlým, kvalitním a individuálně zaměřeným servisem. Vyzkoušejte nás i Vy a vraťte svůj vůz do perfektního stavu! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Provozní doba autoservisu

Pondělí 7:00 – 16:00
Úterý 7:00 – 16:00
Středa 7:00 – 16:00
Čtvrtek 7:00 – 16:00
Pátek

7:00 – 16:00